22 лютого 2018 року Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Бюро безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість». Учасників семінару ознайомлено з перевагами офіційно оформленої роботи, яка є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.
Присутнім розповіли з порядком укладання трудових договорів, контрактів, цивільно-правових договорів. Головний спеціаліст бюро вторинної правової допомоги Ірина Богачук закликала присутніх приділяти належну увагу документам, які особам пропонують підписати при прийомі на роботу, щоб уникнути небажаних наслідків. Самі працівники повинні розуміти необхідність оформлення трудових відносин для власного добробуту сьогодні та в майбутньому, захисту своїх конституційних прав.
