24.02.2020 | 09:45

20 лютого 2020 року з метою ознайомлення із комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, інформування про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, попередження від шахрайства при працевлаштуванні фахівцем Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксаною Гладич проведено виїзний захід у Витвицьку об’єднану територіальну громаду.

Під час зустрічі учасники ознайомились з характеристиками джерел інформації про вакансії, інтернет порталом служби зайнятості https:// dcz.gov.ua, сервісом «Електронний кабінет шукача роботи», за допомогою якого можна дізнатись про заходи, які проводитиме служба зайнятості, а також з новим проєктом Державної служби зайнятості - Освітнім порталом (https://skills. dcz.gov.ua).

Наприкінці зустрічі присутні отримали інформацію про актуальні вакансії від роботодавців району та поради, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні

Знання джерел вакансій – важливий аспект, адже дає можливість забезпечити безробітну людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуку роботи.