12.08.2019 | 11:47

З метою допомоги учнівській молоді у виборі майбутньої професії 9 серпня 2019 року у с. Новоселиця  на базі  лікувально-оздоровчого  комплексу «Дружба» Долинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості  проведено профорієнтаційний  інтерактивний дитячий захід «Майстерня професій».

В імпровізованій «Майстерні професій» були представлені 19 актуальних професій і відпочиваюча молодь протягом заходу мала можливість за допомогою майстрів своєї справи стати пожежниками, військовослужбовцями, бухгалтерами, медиками, продавцями продовольчих та непродовольчих товарів, майстрами з квілінгу, бісероплетіння, фоамірану та манікюру, лицювальниками-плиточниками, вчителями загальноосвітнього навчального закладу, електромонтерами, художниками, хореографами та іншими майстрами. Майстер-класи були цікавими та корисними, жодна професія не була залишена без уваги зі сторони підростаючого покоління.

Інтерактивний захід «Майстерня професій» подарував дітям можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти і здібності, а профорієнтаційна спрямованість та ігрова форма його проведення дозволили підростаючому поколінню усвідомити значущість тієї  чи іншої професії.