30.04.2021 | 07:51

29 квітня 2021 року з метою інформування безробітних про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями працівниками Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

На захід було запрошено представників 10-тої гірсько-штурмової бригади Альону Гродзіцьку та 44-тої окремої артилерійської бригади Володимира Марусина.

Розпочав захід директор Надвірнянської районної філії Володимир Петрішак зі слів: «Сьогодні, як ніколи, досить актуальним є питання набору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України. Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими стосовно того, що означає бути військовослужбовцем, допомогти безробітним визначитися з тим, чи готові вони до військової служби».

Представники військових частин поінформували про вимоги до претендентів на військову службу, процедуру відбору громадян, строки військової служби, грошове забезпечення та соціальний захист. Ознайомили з професіями, які користуються попитом у військових частинах, перспективами росту, порядком проходження військової служби тощо.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання, а тих, хто  бажає служити - запрошено на співбесіду.