14.09.2021 | 13:07

Нещодавно розпочався новий навчальний рік. Перед учнями випускних класів постають питання: «Ось я закінчу своє навчання у школі і що після цього?», «Ким я хочу бути?», «Які професії сьогодні є актуальними?», «Які з’являться у майбутньому?», «Яка з них підходить мені?», «Як обрати?».

Відповіді на ці питання шукали ліцеїсти Вигодського ліцею під час профорієнтаційного уроку «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні», який провела фахівець з профорієнтації Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Гладич.

Під час зустрічі учні ознайомлювались з сучасними підходами професійного самовизначення, відповідали на запитання про багатогранний світ професій, брали участь у конкурсі «Інтелектуальна гімнастика», вчилися планувати своє професійне становлення, розвивати свої навички, а також дізнавались про професії майбутнього та ті, які вже сьогодні актуальні на ринку праці.

На завершення уроку діти переглянули презентацію про онлайн-сервіси служби зайнятості: сайт Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), де у розділі «Вибір професії» можна безкоштовно пройти профорієнтаційне тестування, вебплатформу «Моя професія: консультаційна мережа» та Освітній портал (skills.dcz.gov.uа).

Наприкінці заходу учасники отримали відповіді на усі запитання, які їх цікавили.