16.10.2020 | 13:49

Впродовж двох днів, 15-16 жовтня 2020 року, працівники Івано-Франківського обласного, міського центрів зайнятості, міських, районних, міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості брали участь в онлайн-тренінгу в рамках реалізації проєкту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Закарпатської та Івано-Франківської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування», співорганізатором якого є БО «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

Проєкт реалізується в одинадцяти областях України за підтримки Міністерства соціальної політики, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Міністерства закордонних справ Норвегії та USAID.

Метою проєкту є підвищення рівня обізнаності вразливого дорослого населення області з явищем торгівлі людьми та основними правилами безпечної міграції та працевлаштування.

Впродовж наступних трьох місяців після проведення навчань планується проведення учасниками, які брали участь у онлайн-тренінгу, інформаційних сесій для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості області, за участю працівників БО «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» для здійснення консультативної підтримки з питань протидії торгівлі людьми.

Сподіваємось, що інформацію, яку отримають безробітні особи в службі зайнятості щодо дотримання встановлених норм і правил працевлаштування, володіння повною та достовірною інформацією про роботодавця, наявності укладеного трудового контракту допоможе не потрапити до тенет торгівців людьми, адже ми особисто відповідаємо за своє життя і своє майбутнє.