оп
08.11.2018 | 19:37

З метою задоволення пізнавальних інтересів молоді про професії та  патріотичого виховання Калуська міськрайонна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовує для школярів професіографічні екскурсії у військову частину 1241, яка знаходиться у м. Калуші.  Так, 6  листопада 2018 року для учнів ЗОШ № 7 міста Калуша було організовано зустріч з військовослужбовцями.

Екскурсію проводив капітан Роман Парсанюк, який ознайомив дітей з основними функціями, завданнями, призначенням військової частини, патрульної служби. Школярам була продемонстрована зброя, індивідуальні засоби захисту, військова форма. Школярі цікавились тривалістю строкової служби і служби за контрактом, де можна вступити у вищі військові заклади, які професії потрібні у військових частинах. Далі учні відвідали казарми для особового складу, їдальню, спортзал, кімнату відпочинку. Діти мали можливість виконати завдання: застелити ліжко, одягнути засоби індивідуального захисту, виконати фізичні вправи у спортивній кімнаті. На території військової частини знаходиться автопарк, вольєри зі службовими собаками і школярі  спостерігали за роботою кінолога.

Наприкінці зустрічі школярі активно обговорювали побачене, задавали питання. Подібні заходи  є корисними і  пізнавальними, бо дають можливість використати  отриману інформацію для аналізу та оцінки своїх індивідуальних особливостей у майбутньому.