12.06.2019 | 14:51

Понад 180 учнів загальноосвітніх шкіл області, що відпочивають у ПЗОВ «Перлина Придністров’я», взяли участь в низці профорієнтаційних заходів, які поводили фахівці Городенківської районної філії.

Школярів ознайомлено з класифікацією професій, з особливостями вибору професій (з врахуванням інтересів, здібностей, потреб ринку праці), запропоновано  вивчити свої можливості  та індивідуально – психологічні особливості. А з метою формування організаторського мислення підлітків, розвитку уміння та навичок організації спілкування проведено тренінг «Стань лідером», на якому визначались шляхи формування лідерських якостей. Також цього дня вихованців табору відвідали пожежники-рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 м.Городенка та ознайомили дітей з специфікою своєї професії.

Питання вибору професії на сьогодні не є вже таким незрозумілим та  непередбачуваним. Завдяки системній роботі фахівців служби зайнятості діти вже більш усвідомлено відносяться до такого важливого вибору . «Я хочу стати археологом, а для цього мені треба добре знати історію, географію та біологію , а в таборі я відвідую гурток з туризму, - охоче поділилась намірами Христинка.