16.09.2020 | 22:03

Головна перевага онлайн-співбесіди – економія коштів та часу, як для безробітного, так і для роботодавця. А під час карантину ще й найбезпечніша можливість знайти роботу.

Саме тому, 15 вересня 2020 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Косівської районної філії Тетяною Романчич проведено вебінар «Онлайн-співбесіда з роботодавцем» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в районній філії.

Учасники заходу оволоділи навичками підготовки до онлайн-співбесіди з роботодавцем, особливостями ведення ділової розмови в дистанційному режимі (онлайн), дізнались про актуальні вакансії та професії, представники яких є сьогодні затребуваними, станом регіонального ринку праці, особливостями пошуку роботи в умовах карантину та ефективністю рекрутингових методик.

На вебінарі обговорено переваги та особливості онлайн–співбесід, ділилися досвідом участі у співбесідах.

Вони дійшли висновку, що якісна підготовка і позитивний настрій неодмінно забезпечить успіх у співбесіді з роботодавцем. Вони зазначили, що складний на перший погляд період можна використовувати з користю для себе та планувати своє професійне майбутнє.

Карантин триває, але новітні технології дають можливість шукати і знаходити робоче місце навіть сьогодні.