17.11.2023 | 09:29

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2023 року № 1156 «Деякі питання надання комплексної електронної публічної послуги «е-Підприємець» (набрала чинності 9 листопада 2023 року) затверджено Порядок надання комплексної електронної публічної послуги «е-Підприємець».

Дана послуга забезпечує спрощення умов для започаткування та/або провадження підприємницької діяльності та складається з низки електронних публічних послуг, однією з яких є подання інформації про попит на робочу силу (вакансії).

Послуга «е-Підприємець» надається за бажанням фізичної особи, яка має намір започаткувати та/або провадити підприємницьку діяльність

Зазначаємо, що надання електронних публічних послуг, які входять до складу послуги «е-Підприємець», засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг є альтернативним способом їх отримання та не виключає можливості отримання цих послуг у визначеному законодавством порядку.

Для надання послуги «е-Підприємець» забезпечується електронна інформаційна взаємодія між інформаційно-комунікаційними системами та державними електронними інформаційними ресурсами державних органів, у тому числі з Єдиною інформаційно-аналітичною системою державної служби зайнятості.

Постанова Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2023 року № 1156 https://is.gd/EJ9X7s.

Консультації з питань зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.