21.02.2020 | 15:30

 

20 лютого 2020 року з метою надання методичної та практичної допомоги працівники Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ігор Сливінський, Галина Бакай, Наталія Мельницька та Тарас Бондаренко відвідали Косівську районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Представники обласного центру зайнятості вивчали роботу адміністратора залу, реєстраторів, кар’єрних радників, профконсультантантів щодо організації роботи філії по наданню послуг шукачам роботи, учнівській молоді, акцентувавши увагу на шляхах підвищення ефективності та якості надання соціальних послуг з метою оперативного укомплектування вакансій.

Працівники відділу організації профорієнтації взяли участь у проведенні профорієнтаційного уроку з учнями 11 класів Косівського ліцею ім. М.Павлика та економічної екскурсії для безробітних до ФОП Василя Гринчука.

Також було проведено спільну нараду з усіма працівниками районної філії, де підсумовано результати роботи філії, надано поради щодо покращення роботи усіх фахівців, у т.ч. кар’єрних радників та консультантів роботодавця.