22.07.2021 | 08:52

21 липня 2021 року працівниками Івано-Франківського міського центру зайнятості проведено презентацію роботодавця ДП ВО «Карпати», яке має багатолітню історію на місцевому та державному ринку праці, є одним з найпотужніших виробничих підприємств міста за об’ємом робіт та чисельністю працівників.

Метою зустрічі є ознайомлення клієнтів служби зайнятості з тенденціями на ринку праці, специфікою роботи, видами робіт, режимом роботи, умовами, оплатою та змістом праці даного підприємства у зв’язку з наявною потребою працівників на заміщення вакантних посад.

Захід відбувся на відкритій локації центру міста Палацу Потоцьких за сприяння виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Для наочності інформації про підприємство відвідувачам продемонстровано  презентаційний відематеріал, який підготували фахівці підприємства.

Для ознайомлення з професіями за наявними вакансіями  інструктором виробничого навчання Богданом Слюсарем проведено спеціалізовані майстер-класи частини процесу виготовлення джгутів, характерної для виробництва даного підприємства на підготовлених демонстраційних локаційних майданчиках. Усі бажаючі мали змогу пройти первинну співбесіду з начальником бюро з підбору персоналу Юлією Пристай, пройти первинне тестування, заповнити анкету та узгодити проходження наступного етапу співбесід для подальшого працевлаштування.