16.09.2020 | 21:55

16 вересня 2020 року фахівець з профорієнтації Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провів для безробітних осіб  вебінар «Презентація послуг служби зайнятості для осіб з інвалідністю».

До участі у заході також було запрошено головного фахівця відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Марту Фучко.

На семінарі основну увагу присутніх зосередили на послугах, які може отримати безробітний. який перебуває на обліку в службі зайнятості, особливостях перебування на обліку і працевлаштування осіб з інвалідністю.

Під час спілкування представниця Коломийського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги розповіла учасникам про основні аспекти трудового законодавства України, соціальні гарантії та інші переваги офіційного працевлаштування.

На завершення вебінару присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили, а також було узгоджено подальші напрямки співробітництва із службою зайнятості.