23.02.2021 | 16:39

22 лютого 2021 року  в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся тематичний семінар «Презентація послуг з професійного навчання, в тому числі послуг ЦПТО ДСЗ» для безробітних та шукачів роботи.

Мета заходу - мотивація безробітних до здобуття актуальних на ринку праці професій, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підвищення їх конкурентоспроможності та прискорення працевлаштування.

Фахівець відділу надання соціальних послуг районної філії Майя Лашків поінформувала присутніх, що професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Такі послуги служби зайнятості дають можливість шукачам роботи здобути актуальні на ринку праці робітничі професії, необхідні знання та вміння, які вимагає сучасний роботодавець.

На заході присутні були ознайомлені з переліком Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, професіями та напрямками професійного навчання.

Семінар відбувся в теплій атмосфері. Кожен бажаючий мав можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь.