26.06.2020 | 15:13

26 червня 2020 року за сприянням Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся вебінар презентація  роботодавця ПУАТ «КБ Акордбанк», який має потребу в працівниках на посаду  менеджер з надання кредитів.

Основним завданням служби зайнятості є допомога шукачам роботи у працевлаштуванні, але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Ефективною формою співпраці у напрямі підбору претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця. Це один з найбільш дієвих способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Мар'яна Кізима проінформувала про ситуацію на ринку праці, потребу в професійному розрізі. Рекрутер Рогатинської районної філії Марія Куца ознайомила слухачів з вакансією, характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, а також відповіла на запитання присутніх.

Учасники вебінару мали змогу поставити запитання та отримали на них відповіді.