08.11.2019 | 16:45

З метою популяризації робітничих професій та сприяння працевлаштуванню безробітних громадян 7 листопада 2019 року Долинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості була організована та проведена професіографічна екскурсія на станцію технічного обслуговування, яка пропонує повний спектр робіт по діагностиці та обслуговуванню всіх вузлів автомобіля.

Власник станції Геннадій Паращій надав вичерпну інформацію про підприємство, актуальні вакансії, детально розказав про те, що потрібно, аби стати першокласним майстром з ремонту та обслуговування машин, як досконало вивчити будову автотранспортних засобів, щоб швидко знаходити будь-які несправності та грамотно їх усувати, а також ознайомив із умовами та оплатою праці на підприємстві.

У ході екскурсії безробітні могли поспостерігати за процесом робіт, поспілкуватись з персоналом СТО, отримати інформацію про специфіку проведення ремонтних робіт автомобілів, оглянути обладнання та інструменти.

Присутні отримали корисну та змістовну інформацію про професії слюсаря з ремонту автомобілів, слюсаря-електрика, помічника майстра, автомийника.