22.03.2019 | 16:05

22 березня 2019 року фахівцями Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організована та проведена професіографічна екскурсія для учнів 9 та 11 класів Товмачицького ліцею Коломийської ОТГ на підприємство ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УМГБ».

ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УМГБ» – транснаціональна корпорація з мільярдним капіталом, що має свої представництва по всій земній кулі. Основним видом діяльності корпорації є виробництво електричних кабельних мереж для автомобілів провідних марок світу. В Україні концерн «Леоні» представлений двома заводами, що знаходяться у м. Стрий Львівської області та у м. Коломия. Завод у місті Коломия спеціалізується по виробництві кабельних мереж для автомобілів BMW, Audi, Porshe та вантажних автомобілів MAN.

Інструктор виробничого навчання Наталія Цимбалюк провела цікаві тестування з учнями на рівень концентрації уваги та продемонструвала учням весь технологічний цикл виробництва кабельних в’язок, та зауважила, що на підприємстві високо цінується професіоналізм, відповідальність та командна робота. Важливою умовою для успішного професійного розвитку працівника є знання іноземних мов, зокрема англійської та німецької.

Багатьох учнів зацікавила професія електромонтера, оскільки ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УМГБ» пропонує реальну перспективу особистісного та кар’єрного розвитку для професіоналів своєї справи.

Присутні на екскурсії учні зазначили, що професіографічна екскурсія дозволила їм сформувати чітке уявлення про ряд професій, адже на даний момент попит на фахівців цієї галузі є дуже високим і у нашому регіоні існує гарна перспектива розвитку даної галузі промисловості.