оп
11.02.2019 | 15:24

7 лютого 2019 року Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості для осіб, які навчаються в міжшкільному навчально-курсовому комбінаті та здобувають професію «агент з організації туризму», проведено професіографічну екскурсію до туристичної агенції  «Coral trevel».

Радо зустріла учнів в.о. директора Вікторія Терлецька, яка ознайомила з структурою агенції, видами послуг, які надаються саме в даній фірмі. Вона розповіла учням про те, як організовуються поїздки і в які країни. Акцентувала увагу на те, якими якостями повинен володіти працівник туристичної сфери, а саме: високий рівень комунікативних та організаторських здібностей, емоційна стійкість, кмітливість, енергійність. Цікавим є той факт, що засновник фірми Богдан Терлецький відкрив власну справу за сприяння служби зайнятості і щиро ділився історією свого успіху.

Менеджер з туризму Марта Станіщук розповіла учням про те, як правильно оформляти  пакет документів для поїздок, зокрема за кордон, про можливість постійного удосконалення шляхом відвідування різноманітних  семінарів, курсів та форумів.

Щиру вдячність службі зайнятості висловили учні  та викладач Надвірнянського МНВК Тетяна Гнатюк  за надану можливість зустрітися з професією «віч-на-віч».