оп
22.03.2019 | 15:59

В рамках комплексного профорієнтаційного проекту “Вчись. Дізнавайся. Дій” 22 березня 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Болехівської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Олександр Попик провів профорієнтаційний урок та групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування для учнівської молоді Тисівської загальноосвітньої школи.

Такі заходи покликані допомоги молоді зорієнтуватися в професійній сфері, сприяти працевлаштуванню та уникненню помилок у прийнятті такого важливого рішення, як вибір професії.

Під час проведення уроку О.Попик за допомогою профорієнтаційних методик сформував реальний погляд на вибір професії з урахуванням бажань, можливостей та потреб ринку праці.

Учні познайомилися з формулою вибору професії “Хочу. Можу. Треба”, з правилами та основними помилками у виборі професії. Увагу учнів було акцентовано на використанні сервісу “Моя професія: консультаційна мережа”. Усі охочі мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради щодо професійного вибору та шляхів самореалізації.