22.06.2017 | 11:31

Найбільше багатство України – це наші діти, які в майбутньому, вилетівши з батьківського гніздечка, оберуть майбутню професію та розвиватимуть нашу країну.

Фахівці Косівського районного центру зайнятості приєднались до процесу розширення пізнавальних інтересів молодших школярів. Минулого тижня заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Іванна Кифорак провела профінформаційні заходи з київськими школярами, які відпочивають в ЛОК «Карпатські зорі», в якому діє 6 загонів, загалом 175 дітей.

14 червня спільно з працівниками Косівського РВ УДСНС в області проведено огляд пожежної техніки та його обладнання на території ЛОК «Карпатські зорі». Під час огляду учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про спроби гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Працівники Косівської пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Дітки фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись та приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Крім того, з школярами проведено профілактичні бесіди щодо попередження пожеж в екосистемах та в побуті., діях при виявленні вибухонебезпечних предметів. Після побаченого та почутого кожна дитина глибше зрозуміє важливість та героїчність професії «пожежний рятувальник».

15 червня для дітей був проведений День відкритих дверей на виробництві. Двері відкрив наш знаменитий Косівський художньо-виробничий комбінат, який займається виробництвом гуцульської кераміки. У розвитку сучасної косівської мальованої кераміки спостерігаються два шляхи: перший – це цехове виробництво, що збереглося ще з минулого століття і випускає малосерійну продукцію, другий – індивідуальний, який набуває розмаху і спрямований на творчий характер та розвиток приватного підприємництва.

Підбиваючи підсумки, можна з впевненістю сказати, що школярі не лише відпочивали в ЛОК «Карпатські зорі», а й дізналися багато нового, цікавого, корисного та розширили свій світогляд у профорієнтаційному напрямі.