11.09.2019 | 11:42

З метою підвищення рівня  інформованості  учнів  про  світ  професій, популяризації  робітничих  професій, допомоги школярам  у  виборі  свого професійного  майбутнього   10  вересня  2019   року  фахівець  з профорієнтації  Тлумацької  районної  філії Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості   Світлана  Атаманюк  провела  профорієнтаційний урок для  учнів 11 – х   класів Тлумацької ЗОШ  І-ІІІ  ступенів.

В ході  уроку  учні ознайомилися  з професіями, актуальними  на ринку  праці району, послугами, що надаються центром зайнятості, основною формулою вибору професії  «Хочу. Можу. Треба»,  класифікували  професії за  приналежністю  до  однієї  з  п’яти  груп,  розбирали  ситуації, що стосуються професійного вибору.

На завершення уроку С.Атаманюк  ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендувала отримати індивідуальні консультації фахівців служби  зайнятості, записавшись на  прийом через сервіс «Електронна черга».