оп
15.05.2019 | 16:20

14 травня 2019 року в приміщенні Матеївецької ЗОШ І-ІІ ст. розгорнулось імпровізоване містечко професій. Фахівці Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою роботодавців Матеївецької об’єднаної територіальної громади продемонстрували дітям можливості трудового життя. Захід провели в формі профорієнтаційного квесту, в якому брало участь 5 команд Замулинецької та Матеївецької ЗОШ.

Гра-квест являє собою мандрівку різноманітним світом професій, де діти виконуючи різні завдання, дізнаються про історію професії та можуть спробувати себе в ролі майстра. Учні із задоволенням спробували себе у найрізноманітніших професіях: рятівників людського життя - медсестри та лікаря, цікавились і справжніми чоловічими професіями – військового, пожежного, поліцейського, майбутні творчі особистості із задоволенням спробували себе у професіях художника, музиканта, а ті, хто хоче пов’язати своє майбутнє з природою, продемонстрували неабиякі знання, виконуючи завдання, що давали фахівці фермерського господарства «Прометей».

На завершення заходу директор школи Марія Корбутяк зазначила, що проведення таких заходів допомагає школярам відчути власну відповідальність перед вибором професії і усвідомити, що кожен з них у майбутньому обере для себе справу, яка буде приносити задоволення, а саме тому робота в цьому напрямку повинна продовжуватись й надалі.