оп
22.03.2019 | 14:20

В рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проекту Івано-Франківської обласної служби зайнятості «Вчись. Дізнавайся. Дій» протягом березня 2019 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд профорієнтаційних заходів із учнівською молоддю Пуківської ЗОШ 1-3ст.

Основною метою заходів було вірно та своєчасно зорієнтувати старшокласників у виборі майбутньої професійної діяльності, розширити їх знання про світ професій, ознайомити з актуальними професіями на ринку праці нашого регіону, а також допомогти учням виявити власні професійні інтереси та нахили.

Під час проведення заходів фахівець з профорієнтації ознайомила старшокласників із платформою «Моя професія: консультаційна мережа», скористатись якою в онлайн форматі можуть всі бажаючі, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів і здібностей.

Учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.