13.01.2021 | 14:43

13 січня 2021 року в Рожнятівському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області заступник директора-начальник відділу активної підтримки безробітних Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Калиній провів семінар для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Захід відбувся за участю провідного інспектора установи Любові Матійчин та заступника начальника відділу «Рожнятівське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмили Колодійчук.

В.Калиній ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями регіону, умовами проходженням навчання за сприянням служби зайнятості та з онлайн-сервісами державної служби зайнятості. Також поінформовано про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист.

Л.Колодійчук дала роз’яснення щодо надання безоплатної правової допомоги окремим категоріям осіб, здійснення представництва їхніх інтересів.

Л.Матійчин висловила подяку за корисну інформацію та важливі роз'яснення.