24.11.2021 | 16:45

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук, заступники голови облдержадміністрації Людмила Сірко та Богдан Футерко і керівник апарату облдержадміністрації Ірина Тимчук з робочим візитом відвідали ДП "ВО "Карпати". В зустрічі також взяли участь директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович.

Генеральний директор ДП ВО «Карпати» Дмитро Втерковський детально ознайомив учасників зустрічі з діяльністю підприємства, розповів про основні надбання та успіхи, які вже вдалося втілити в життя, а також поділився планами на майбутню перспективу. Д. Втерковський також зазначив, що основною метою підприємства було і залишається створення нових робочих місць, що дає змогу не лише наповнити бюджет області, а й можливість нашим громадянам працювати в себе на Батьківщині, не виїжджаючи за кордон. Важливу роль тут відіграє тісна співпраця підприємства з обласною службою зайнятості.

На завершення, очільниця облдержадміністрації С. Онищук позитивно відзначила роботу підприємства, а також і те, що все зроблено для людей, для їхнього комфортного перебування не тільки на робочому місці, а й забезпечено всі зручності під час перерв для відпочинку.