29.11.2018 | 16:44

28 листопада 2018 року в приміщенні відбулася зустріч директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості з працівниками Косівської районної філії.

     Під час робочого візиту Василь Цимбалюк подякував за роботу фахівцям районної філії та висловив сподівання, що й надалі працівники  продовжуватимуть працювати якісно та виконувати свої обов'язки щодо покращення ситуації у сфері зайнятості населення Косівського району.

     Також було обговорено організацію надання послуг роботодавцям та підвищення взаємодії  з об’єднаними територіальними громадами. Наголошено на проведенні профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю. Впродовж наради визначено основні цілі та завдання служби зайнятості, у т.ч. Косівської районної філії. Звернено увагу на плідну співпрацю між керівництвом та відділами районної філії, адже результат роботи служби зайнятості залежить від якості надання послуг кожним фахівцем зокрема.

     Проведено детальний аналіз роботи всіх відділів Косівської районної філії, а також - питання професійного навчання безробітних осіб та шляхи вдосконалення роботи.

     На завершення робочого візиту директор В.Цимбалюк побажав усім плідної праці  та надав пропозиції щодо покращення роботи.