07.04.2021 | 15:09

6 квітня 2021 року працівниками Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено робочу зустріч з партнерами, які залучені до реалізації профорієнтаційного проєкту «Планування кар’єри: 10 кроків до успіху» для молоді, яка перебуває на обліку в службі зайнятості.

В зустрічі взяли участь заступник директора-начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмила Сірко, директор Надвірнянської районної філії Володимир Петрішак, начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський, заступник директора-начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Андрійович, завідувач консультативного центру з надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Людмила Ковальчук, заступник начальника відділу Надвірнянського відділу бюро правової допомоги Людмила Туєшин, заступник директора Івано-Франківського ЦПТО Оксана Мислюк, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних районної філії Зоряна Станіщук, фахівці з профорієнтації районної філії Анжела Ментинська та Ірина Кисляк

«Сьогодення показує, що молодь є особливим спектром ринку праці, який значно відрізняється від інших його складових. З однієї сторони - молодь відкрита, цілеспрямована, готова до змін і активного пошуку роботи, а з іншої – їй не вистачає відповідного досвіду, щоб конкурувати з досвіченими кандидатами. Проєкт дасть можливість активізувати зусилля молодих людей щодо пошуку роботу, опанувати навички самопрезентації, визначити подальші професійні цілі, зорієнтувати молодь на самозайнятість», - зазначила Л.Сірко.

В.Петрішак в своєму виступі наголосив: «Питання працевлаштування молоді є актуальним і служба зайнятості, як ніхто інший, допомагає молодій людині знайти себе на ринку праці. Профорієнтаційний проєкт для молоді «Планування кар’єри: 10 кроків до успіху» діятиме 6 місяців і за цей період з допомогою соціальних партнерів та фахівців служби зайнятості маємо на меті досягти поставлених цілей та завдань».

З.Станіщук поінформувала учасників заходу про мету, завдання та очікувані результати проєкту, розповіла про план заходів та участь в них соціальних партнерів, організацію та проведення діалогового майданчика «Моя кар`єра - мій власний бізнес», створення Телеграм–каналу для молоді «Молодь та кар`єра», який буде наповнений корисним та цікавим контентом.

Кожен з запрошених учасників висловив позитивне враження щодо участі в проєкті та відзначив його важливу роль для молоді Надвірнянщини.