24.02.2020 | 16:38

24 лютого 2020 року  провідним фахівцем  відділу взаємодії з роботодавцями Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольгою Костяк проведено робочу зустріч  з фізичними особами – підприємцями, що мають мережу крамниць з продажу сантехнічного обладнання Ольгою та  Олегом Євчуками.

Під час робочої зустрічі О. Костяк   поінформувала присутніх  про послуги, які надає служба зайнятості, детально зупинилась на можливостях навчання та перенавчання безробітних, стажуванні на робочому місці, а також можливості отримувати роботодавцю відшкодування єдиного соціального внеску за працевлаштованих зареєстрованих безробітних громадян на новостворені робочі місця. Зокрема, було наголошено про методи підбору претендентів фахівцем з рекрутингу.

В ході робочої зустрічі обговорили налагодження тісної співпраці з роботодавцями з метою вирішення головного завдання – працевлаштування незайнятих громадян на вільні та новостворені робочі місця, а також узгоджено шляхи взаємодії з службою зайнятості.