26.01.2023 | 10:29

До Снятинського управління Коломийської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії на посаду оператора відеонагляду звернувся керівник ТОВ «Снятинська птахофабрика» Сергій Бодаковський.

Враховуючи специфіку роботи даного підприємства, у роботодавця були досить високі вимоги щодо майбутнього претендента на працевлаштування, а саме стресостійкість, уміння реагувати в неординарних ситуаціях, уважність, тактовність та пильність.

Опрацювавши резюме та анкети шукачів роботи, рекрутером Снятинського управління Тетяною Голей було відібрано та скеровано на співбесіду до роботодавця Уляну Мельник, яка повністю відповідала основним вимогам роботодавця та мала високий рівень мотивації до праці.

Після співбесіди Уляну було працевлаштовано на дане підприємство і сьогодні жінка щиро вдячна фахівцям служби зайнятості за надану допомогу у її працевлаштуванні, а роботодавець вдячний за оперативний підбір працівника на вільну вакансію.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/ekadq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.