24.01.2023 | 11:09

До Косівської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернувся директор Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого з проханням допомогти укомплектувати вакансію на посаду помічника вихователя.

Рекрутер Світлана Томчук оперативно опрацювала резюме безробітних осіб та анкети шукачів роботи і підібрала на дану посаду кандидатуру Христини Федорійчук, яка найбільше відповідала вимогам роботодавця.

Оскільки дана пропозиція роботи зацікавила безробітну, рекрутер організувала їй зустріч з роботодавцем безпосередньо на робочому місці. Під час співбесіди Христина зарекомендувала себе як кваліфікований працівник та згодом була працевлаштована у даному закладі освіти.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи Івано-Франківський міський центр зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.