24.05.2023 | 09:45

До Рожнятівського управління Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у підборі працівника на посаду звернувся ФОП Люклян Роман Васильович.

Опрацювавши анкети шукачів роботи та базу даних резюме безробітних осіб, рекрутер управління підібрала на дану вакансію кандидатуру Володимира Поповича, який найбільше відповідав основним вимогам роботодавця.

Оскільки пропозиція роботи зацікавила безробітного, його було скеровано на співбесіду з роботодавцем.

Після успішно пройденої співбесіди чоловік був працевлаштований, за що сьогодні висловлює щиру подяку працівникам служби зайнятості.

Завдяки злагодженій співпраці фахівців служби зайнятості з роботодавцями проводиться успішне працевлаштування безробітних та шукачів роботи, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.