25.05.2023 | 10:45

Робота рекрутерів служби зайнятості зосереджена на налагодженні тісної співпраці з роботодавцями, які часто звертаються за допомогою в укомплектуванні актуальних вакансій.

Так, нещодавно до Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулась Марія Чуднова, яка отримала мікрогрант на розвиток власного бізнесу та потребувала у свій магазин-ательє традиційної української вишивки «Вуставка» працівника на посаду вишивальника.

Опрацювавши резюме безробітних і шукачів роботи, рекрутер відібрала на дану вакансію декілька кандидатів та організувала зустріч претендентів на працевлаштування з роботодавцем.

Після співбесіди з потенційними працівниками Марія Миколаївна зробила свій вибір та за результатами успішної співбесіди Ольга Паливода приступила до роботи.

Завдяки злагодженій співпраці фахівців служби зайнятості з роботодавцями проводиться успішне працевлаштування безробітних та шукачів роботи, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.