22.09.2022 | 09:31

За допомогою в підборі працівника на посаду продавця продовольчих товарів до Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулась ФОП Оксана Іваськів.

Опрацювавши резюме шукачів роботи та осіб, які перебувають на обліку в районній філії, рекрутер підібрала на дану вакансію кандидатуру Валентини Стиславської, яка повністю відповідала основним вимогам роботодавця.

Під час співбесіди з роботодавцем Валентина отримала всю необхідну інформацію про умови праці, режим роботи і розмір заробітної плати та згодом була працевлаштована на дану посаду.

Сьогодні жінка дуже задоволена своєю роботою і щиро вдячна фахівцям служби зайнятості за допомогу у її працевлаштуванні.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться до Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

За допомогою в укомплектуванні вакансій ви можете звернутися в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи міський центр зайнятості, або ж зателефонувати туди за вказаним номером телефону (контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Також ви можете подати вакансії через чат-бот на телеграм-каналі Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.