03.08.2022 | 09:33

Через воєнні дії у нашій країні Даніела Чуєва переїхала на Прикарпаття та звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Відповідно до вмінь та інтересів Даніели фахівці міської філії оперативно підібрали вакансію на посаду перукаря до ФОП Юлії Пономаренко. Рекрутер міської філії Ольга Холошнюк розповіла безробітній про зміст, умови праці та вимоги щодо вакансії. Дана пропозиція роботи зацікавила Даніелу і після вдалої співбесіди з роботодавцем вона була успішно працевлаштована на посаду перукаря.

Професійний підхід фахівців служби зайнятості сприяє оперативному укомплектуванню вакансій та працевлаштуванню шукачів роботи.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться до Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

За допомогою в укомплектуванні вакансій ви можете звернутися в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи міський центр зайнятості, або ж зателефонувати туди за вказаним номером телефону (контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.