21.09.2022 | 13:31

До Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулася Надія Cтрембецька.

За освітою Надія економіст і має попередній досвід роботи на посаді діловода, соціального робітника, економіста, а також завідувача відділення.

Враховуючи побажання, вміння та навички Надії рекрутер районної філії підібрала для неї вакансію на посаду начальника відділення Укрпошти у с.Старуня та скерувала на співбесіду з роботодавцем, під час якої безробітна зарекомендувала себе як кваліфікований працівник та була працевлаштована.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться до Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

За допомогою в укомплектуванні вакансій ви можете звернутися в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи міський центр зайнятості, або ж зателефонувати туди за вказаним номером телефону (контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Переглянути актуальні вакансії можна на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на Телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.