20.11.2023 | 10:41

Одним з прикладів успішного працевлаштування є історія внутрішньо переміщеної особи Яни Казбан, яка через активні бойові дії змушена була покинути свою домівку в Харківській області та переїхала на Коломийщину, де одразу розпочала пошук роботи і звернулася за допомогою до служби зайнятості.

Саме в той час до Коломийської філії Івано–Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії на посаду сестри медичної із стоматології звернувся підприємець Владислав Стовп’юк.

Рекрутер служби зайнятості одразу запропонувала дану вакансію Яні, яка не тільки мала відповідну освіту, але й повністю відповідала основним вимогам роботодавця. Після проходження співбесіди безробітна була успішно працевлаштована.

Сьогодні роботодавець дуже задоволений роботою працівниці, адже вона добросовісно ставиться до виконання своїх посадових обов’язків.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.