21.11.2023 | 10:51

Робота рекрутера Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості зосереджена на налагодження тісної співпраці з роботодавцями, які звертаються за допомогою в укомплектуванні актуальних вакансій.

Одним із яскравих прикладів є успішне працевлаштування внутрішнньо переміщеної особи Олени Літвінової з Херсонщини, яка через активні бойові дії вимушено переїхала із своєю сім’єю на Калущину, де одразу розпочала пошук роботи.

Враховуючи отриману інформацію від О. Літвінової про досвід роботи, освіту, вміння та професійні навички, рекрутером було опрацьовано і запропоновано їй декілька варіантів вакансій, серед яких і була професія завідувача ФАПом. Відтак, успішно пройшовши співбесіду з роботодавцем, була працевлаштована та щиро вдячна працівникам служби зайнятості.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.