27.01.2023 | 09:18

До Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулася Наталія Циган, яка через активні бойові дії переїхала на Прикарпаття.

Оскільки Наталія вже мала попередній досвід роботи на посаді бухгалтера і надалі хотіла працювати в даній сфері діяльності, рекрутер філії підібрала для неї вакансію на посаду бухгалтера до ФОП Юлії Купчак, а також організувала зустріч жінки з роботодавцем.

Під час співбесіди з роботодавцем Наталія зарекомендувала себе як кваліфікований працівник та була успішно працевлаштована.

Сьогодні жінка щиро вдячна фахівцям служби зайнятості за те, що у такий нелегкий для неї час, допомогли їй працевлаштуватися та займатися улюбленою справою.

Якщо ви також шукаєте роботу, звертайтесь до працівників служби зайнятості, які підберуть для вас найбільш підходящу вакансію, враховуючи ваші побажання, здібності, професійні навички, освіту та стан здоров’я (контактні телефони та адреса підрозділів обласної служби зайнятості за посиланням http://surl.li/ekadq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.