16.03.2023 | 08:11

З метою пошуку роботи до Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулася внутрішньо переміщена особа Ольга Бондарець, яка переїхала з Миколаївщини і була рішуче налаштована якнайшвидше знайти роботу на Прикарпатті.

Враховуючи отриману інформацію про досвід роботи, освіту, вміння та професійні навички, рекрутер філії запропонувала Ользі декілька пропозицій працевлаштування, серед яких безробітна найбільше зацікавилася вакансією на посаду вихователя закладу дитячої освіти.

Оскільки умови роботи в дитячому садочку повністю влаштували Ольгу, успішно пройшовши співбесіду з роботодавцем вона була працевлаштована та щиро вдячна працівникам служби зайнятості за надану їй допомогу.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi...).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.