17.03.2023 | 08:53

До Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні звернулася внутрішньо переміщена особа Юлія Когут, яка через активні бойові дії переїхала з Донецької області на Івано-Франківщину.

Фахівець з рекрутингу Івано-Франківської філії ознайомила Юлію з актуальними вакансіями на ринку праці, серед яких жінку найбільше зацікавила пропозиція роботи на посаду головного юристконсульта Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Пройшовши співбесіду з роботодавцем та ознайомившись з умовами праці, безробітна була працевлаштована.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101012600000000 або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.