19.05.2022 | 09:53

Через активні бойові дії керівник ПрАТ «Енергооблік» разом з частиною персоналу прийняли рішення тимчасово перенести свою діяльність з м.Харків на Богородчанщину.

Діяльність даного підприємства пов’язана з виробництвом інструментів та обладнання для вимірювання, дослідження та навігації. Враховуючи специфіку роботи та професійний склад персоналу, керівник ПрАТ «Енергооблік» звернувся до Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у підборі працівника на посаду інженера з налагоджування та випробувань.

Враховуючи основні вимоги роботодавця щодо кандидата на дану посаду, рекрутер районної філії зробила детальний аналіз бази даних шукачів роботи та безробітних осіб, які перебували на обліку в районній філії. Опрацювавши резюме можливих кандидатів на працевлаштування, рекрутер районної філії відібрала та скерувала на співбесіду до роботодавця Івана Шкурлатовича, який найбільше відповідав основним вимогам роботодавця.

Результат співбесіди - успішне працевлаштування. Роботодавець отримав кваліфікованого працівника, а безробітний – роботу, яка йому подобається та приносить дохід.

Отож, якщо ви шукаєте роботу, або маєте потребу в працівниках зверніться до будь-якої філії чи центру зайнятості Івано-Франківської обласної служби зайнятості. З адресами та контактними телефонами філій ви можете ознайомитись за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskyh-rayonnyh-miskrayonnyh-filiy-ivano-frankivskogo-oblasnogo-centru-2