18.09.2023 | 10:13

Робота рекрутера служби зайнятості зосереджена на налагодженні тісної співпраці з роботодавцями, які часто звертаються по допомогу в укомплектуванні актуальних вакансій.

Нещодавно до Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернувся підприємиць Андрій Галущак, який мав потребу у кваліфікованому працівникові на посаду дизайнера меблів.

Після оперативного опрацювання резюме безробітних та шукачів роботи рекрутер відібрала декілька кандидатів на посаду та організувала їм зустріч з роботодавцем.

Андрій Андрійович поспілкувався з усіма претендентами на працевлаштування та зробив свій вибір. За результатами співбесіди Марія Гелем згодом почала виконувати свої посадові обов’язки.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться до будь-якої філії, управління, відділу філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.