16.10.2020 | 15:00

15-16 жовтня 2020 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи: «Презентація роботодавця», семінари на тему «Підготовка резюме», «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» та засідання клубу для жінок.

З метою оперативного укомплектування вакансій за посадою кухар до ФОП Я.Зрудловського учасників зустрічі ознайомили з вакансіями, заробітною платою, умовами праці та соціальними гарантіями, які надаються працівникам. Троє безробітних, які взяли участь у заході, виявили зацікавленість в подальшому працевлаштуванні. 

Під час семінару «Підготовка резюме» безробітних осіб ознайомлено з видами резюме, його структурою, відпрацьовано техніку заповнення основних блоків резюме під конкретну вакансію. Фахівець з профорієнтації районної філії Оксана Галуга надала інформацію про структуру мотиваційного та супровідного листів. Учасники заходу опрацювали типові помилки при підготовці резюме та здійснили аналіз наданих прикладів резюме, практично повправлялись у складені фраз під конкретні вакансії, які зроблять резюме ефективним засобом реклами на ринку праці.

З правилами поведінки та прийомами ефективної самопрезентації  безробітні ознайомилися під час семінару на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» та отримали поради, як бути переконливими під час співбесіди, опрацювали питання, які найчастіше задають роботодавці під час співбесіди.

На засіданні клубу для жінок  фахівець з профорієнтації  ознайомила присутніх із онлайн-курсами на освітніх платформах (Освітній портал Державної служби зайнятості, «Prometheus» , Lingva Skilss, Coursera), отримали детальну інформацію про електронні сервіси Державної служби зайнятості, сайти  із самостійного пошуку роботи.

Учасники профорієнтаційних заходів зазначили, що надана інформація була для них корисною та обов'язково стане у нагоді під час пошуку роботи.