11.07.2019 | 16:44

В Болехівській міській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 11 липня 2019 року проведено семінар з роботодавцями на тему: «Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з особливими потребами. Компенсація єдиного внеску».

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Болехівської міської філії Тетяна Бонковська наголосила, що компенсація роботодавцям єдиного внеску - один із шляхів економічного зростання роботодавця, а для безробітного – можливість працевлаштування. Також вона звернула увагу, що, отримуючи матеріальне підтримку, роботодавець повинен взяти на себе певні зобов’язання.

Запрошені погодились, що така послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й оформляти трудові відносини, виплачуючи найманим працівникам легальну заробітну плату, забезпечуючи соціальні гарантії.

Орест Парахоняк, головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області, поінформував про дотримання норм трудового законодавства, зокрема, про вимоги законодавства щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками, ознайомив з дотриманням законодавства про працю неповнолітніх, мінімальними гарантіями в оплаті праці та особливостями прийняття на роботу працівників на випробовувальний термін.