13.10.2021 | 16:05

З нагоди відзначення Дня захисника України 13 жовтня 2021 року  в Надвірнянській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС.

Розпочав захід директор Надвірнянської районної філії Володимир Петрішак, який зазначив: «Одним з актуальних питань діяльності служби зайнятості є сприяння в працевлаштуванні та соціальній реабілітації тим громадянам, які повернулись додому після участі в зоні бойових дій».  

В.Петрішак також акцентував увагу на послугах служби зайнятості та індивідуальному підході до кожного клієнта.

Начальник відділу організації працевлаштування населення Ольга Заяць ознайомила з актуальними вакансіями та розповіла про можливість проходження навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нової професії за направленням служби зайнятості, участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук акцентувала увагу на питанні підготовки та написання резюме, навичках проходження співбесіди з роботодавцем. Значну увагу фахівець надала  питанню соціальної та психологічної адаптації учасників АТО/ООС, які повернулись до цивільного життя, навела приклади успішного працевлаштування, які брали участь в молодіжному проєкті «Планування кар`єри: 10 кроків до успіху».

Заступник начальника відділу Надвірнянського відділу бюро правової допомоги Людмила  Туєшин ознайомила з роботою цієї структури. Було наведено також основні принципи у сфері надання безоплатної правової допомоги та перераховано категорії осіб, які можуть отримати послуги.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. Учасники отримали відповіді на наболілі питання, пригадали проходження служби на Сході та побажали миру для України.

Фахівці служби зайнятості в свою чергу подякували хлопцям, які  ризикуючи власним життям, стали на захист нашої Батьківщини та  побажали їм знайти своє місце «під сонцем», реалізувавши всі свої життєві плани.