15.09.2021 | 15:59

15 вересня 2021 року у Коломийському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар-тренінг для безробітних осіб передпенсійного віку  на тему "Підвищення рівня самооцінки та впевненості в ефективності своїх дій" за участі заступника начальника Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Олени Пушкар. 

Захід був направлений на мотивування безробітних до активізації власних внутрішніх та зовнішніх ресурсів, подолання стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання, формування активної життєвої позиції, ознайомлення зі змінами у пенсійному законодавстві.

  Присутнім надались роз’яснення щодо електронних послуг Пенсійного фонду, переваг отримання легальної заробітної плати, необхідного страхового стажу для визначення права на пенсію та добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

  Слід зазначити, що проведення таких заходів серед безробітних громадян значно підвищує їх обізнаність щодо послуг, новацій та реформ у пенсійному забезпеченні та легалізації зайнятості.