29.11.2019 | 17:50

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 29 листопада 2019 року проведено семінар-тренінг для даної категорії осіб.

Захід розпочався з визначення складових успіху у пошуку роботи, усвідомлення перешкод у працевлаштуванні осіб з інвалідністю, факторів, які необхідно врахувати при пошуку роботи з орієнтацією на потреби місцевого ринку праці. Особливу увагу приділено техніці співбесіди з роботодавцем, було запропоновано перелік типових питань, які необхідно обговорити з роботодавцем. За допомогою інтерактивних вправ безробітними опановані методи та форми  ефективної самопрезентації, методи ділового спілкування.

У ході проведення семінару, відбулася бесіда з учасниками про особливості життя осіб даної категорії в сучасному соціумі, про їх проблеми та переживання.

По закінченні заходу фахівець з профорієнтації Оксана Галуга  наголосила на те, що служба зайнятості вирішує питання зайнятості кожного шукача роботи з інвалідністю насамперед, через адресний, індивідуальний підхід і, у такий спосіб, сприяє його поверненню до активної трудової діяльності.