09.08.2019 | 15:56

7 серпня 2019 року фахівці Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели семінар з вивільнюваними працівниками. АТ «Коломийське заводоуправління будівельних матеріалів». Підприємство поетапно буде здійснювати вивільнення працівників, тому з метою пошуку роботи та інформування звернулись до служби зайнятості.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань.

Перед присутніми виступила заступник директора філії Ірина Яремин. Вона ознайомила присутніх в інформаційно-роз’яснювальній формі про послуги служби зайнятості громадянам, які втратили роботу та шукають її. Під час семінару присутнім  було акцентовано увагу на можливості порядку реєстрації в службі зайнятості за допомогою  електронної черги, повідомлено про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, умови виплати матеріальної допомоги по безробіттю. Як послуга – можливість за допомогою служби зайнятості перенавчитись та здобути ще одну професію, чи започаткувати власну справу.