оп
15.03.2019 | 14:03

Саме під таким гаслом 14 березня 2019 року Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено семінар з роботодавцями регіону на базі Ворохтянської селищної ради.

Зі вступним словом до учасників заходу звернувся голова Ворохтянської селищної ради Микола Йосипчук, який розповів про проблеми зайнятості селища та шляхи їх вирішення, зупинився на питанні створення нових робочих місць та збереженні існуючих, сприяння ефективної зайнятості населення шляхом розвитку підприємницької діяльності.

Продовжила захід фахівець міської філії Сніжана Лейбюк, яка наголосила на важливості проведення інформаційних семінарів, розповіла про послуги, які надає державна служба зайнятості, про сучасний стан ринку праці та про наслідки нелегальної праці для суспільства.

Детально обговорено питання подання роботодавцями інформації про наявність вакансій, сучасні технології взаємодії між роботодавцями та службою зайнятості, такі як електронний кабінет роботодавця, онлайн-співбесіда та відеовакансія.                                                          

          В результаті проведення семінару, з метою покращення стану ринку праці Яремчанського регіону, домовлено про подальшу співпрацю та визначено подальші заходи, зокрема щодо легалізації трудових відносин, соціальної захищеності та оплати праці найманих працівників.