13.08.2019 | 16:22

13 серпня 2019 року фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем» для безробітних осіб, які шукають роботу.

Фахівець з профорієнтації Світлана Межеріцька ознайомила учасників з правилами підготовки до співбесіди, основними помилками, які трапляються при співбесіді та питаннями, які варто обговорювати з роботодавцями.

Вона підкреслила, що успіх співбесіди залежить від уміння показати себе з кращого боку, справити гарне враження на роботодавця, переконати його, що саме ви - та людина, яка йому потрібна.

Також на заході була присутня фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Тейсар, яка ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та надала рекомендації, які необхідні при проходженні співбесід на посади, що їх зацікавили. Вона наголосила, що зусилля тих, хто шукає роботу, найчастіше закінчуються працевлаштуванням.

Наприкінці семінару безробітні мали можливість переглянути відео індивідуальної співбесіди та порівняти його з власним досвідом.